1. Главная
 2. |
 3. Про нас
 1. Главная
 2. |
 3. Про нас
 1. Главная
 2. |
 3. Про нас

Про нас

 1. Главная
 2. |
 3. Про нас

Меблева фабрика Прем’єра –

провідний виробник спеціалізованих меблів в Україні. Висока якість нашої продукції подтрверждена міжнародними сертифікатами, висновками СЕС та сертифікатами відповідності системи УрпСЕПРО.

Співпраця з нами

Меблева фабрика Прем’єра розширює мережу представництв в Україні та за кордоном і пропонує взаємовигідну партнерську програму для дилерів.

детальніше

Співпраця з нами

Меблева фабрика Прем’єра розширює мережу представництв в Україні та за кордоном і пропонує взаємовигідну партнерську програму для дилерів.

детальніше

Наша команда

Фахівці фабрики виконують повну професійну підтримку на всіх етапах замовлення – від створення проекту та розміщення меблі в залі до гарантійного сервісного обслуговування після монтажу виробів.

детальніше

Фабрика заснована в 2005 і вже 12 років надає кращі меблеві рішення для інтер’єрів будь-якого назначенія.ПРЕМЬЕРА – єдиний український постачальник м’яких меблів і театральних крісел в країни Євросоюзу і СНД!

Сьогодні бренд Прем’єра виробляє і продає:

крісла для залів;

шкільні меблі;

секції для зон очікування;

стільці для конференц та банкетних залів;

м’які меблі для офісу, кафе, барів, ресторанів, готелів.

Вся продукція сертифікована і має гарантію. Якість наших крісел і використовуваних матеріалів підтверджено сертифікатами міжнародного рівня:

Сертифікат відповідності згідно з вимогами норми EN 127 227: 2004;

Вогнева класифікація в області горючості оббивної меблів відповідно до стандартів PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2;

Вогнева класифікація в області токсичних продуктів згоряння згідно стандарту PN-88 / B-02855.

Проектно-дизайнерський відділ фабрики щорічно вводить в серійне виробництво нові моделі меблів, в спеціалізацію також входить розробка і виробництво виробів на замовлення. Список наших клієнтів досить великий: це великі підрядні організації, державні та комерційні установи, оптові та роздрібні покупці в Україні та за її межами.

Розвиток міжнародних відносин дозволило нам здійснити великі проекти в Румунії (Муніципальний літній театр в Бакеу), Латвії (Концертний зал Riga в Ризі), Грузії (державна консерваторія в Батумі), Білорусі, Казахстані, Вірменії, Молдові та інших країнах.

Головний офіс і сучасні виробничі потужності знаходяться в Харкові. Обсяг виробництва (загальна площа становить 3000 м2) дозволяє втілити в життя замовлення будь-яких обсягів.

Кожен проект для нас унікальний і неповторний, тому ми максимально враховуємо його специфіку і пропонуємо клієнтам оптимальне рішення.

Досвід останніх років довів, що наші меблі затребувана на європейському ринку. Тому сьогодні ми раді представити бренд “Меблева фабрика Прем’єра” в Білорусі, Польщі, Латвії, Румунії та інших країнах Євросоюзу.

У найближчих планах фабрики – розробка нових колекцій офісних та спеціалізованих меблів, розвиток і зміцнення партнерських відносин з країнами Євросоюзу.

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!