1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. У Кременчуці оновлений зал...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. У Кременчуці оновлений зал...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. У Кременчуці оновлений зал...

У Кременчуці оновлений зал для глядачів Палацу культури

10.04.2018

Уже понад півстоліття Палац культури залишається головним культурним центром Кременчука (Полтавська область). У березні 2018 почався ремонт малого театрального залу. Зал розрахований на 180 посадочних місць.

Крісла для глядацького залу палацу культури виготовила меблева фабрика Прем’єра. Для залу була обрана класична театральна модель – Опера. Це невисокі крісла з округлою спиною на металевому каркасі з дерев’яним підлокітником.

У виробництві використовувалася спеціальна меблева тканина з високими показниками ізносотойкості. Колір оббивки підібраний під загальну колірну гамму залу для глядачів. Як фабрика театральних крісел, Прем’єра може вносити зміни в типові розміри і пропонувати індивідуальне рішення для замовника. Так, для Палацу культури в Кременчуці ширина крісел була зменшена до 500 мм.

Все зорові крісла оснащені номерками місця і ряду. Згідно з угодою меблева фабрика Прем’єра виконала доставку і установку крісел в палаці культури. Для установки крісел в Кременчук вирушила бригада фахівців. Протягом декількох днів вони зібрали крісла в секції і встановили їх згідно з планом розміщення. Всі крісла зібрані в стаціонарні секції з обов’язковим кріпленням до підлоги.

Дізнайтеся більше про крісла для глядацької зали від меблевої фабрики Прем’єра, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами / Viber:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!