1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Музично-драматичний театр в Бердичеві...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Музично-драматичний театр в Бердичеві...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Музично-драматичний театр в Бердичеві...

Музично-драматичний театр в Бердичеві отримав 420 нових крісел і стільців

17.01.2018

14 січня відбувся урочисте відкриття оновленого музично-драматичного театру в Бердичеві Житомирської області. Для залу для глядачів меблева фабрика Прем’єра виготовила 364 крісла з відкидними сидіннями і 56 театральних стільців.

Театр вперше почав роботу ще в 1908 році. Це важливий культурний та історичний об’єкт для Бердичева. У 2015 році почалася капітальна реставрація будівлі. Перед підрядниками стояло непросте завдання – встановити в театрі сучасні меблі та обладнання, при цьому зберігши унікальну акустику і важливі архітектурні елементи: обробку з натурального дерева, гранітні сходи, венеціанську штукатурку, кришталеві люстри.

Коли внутрішні ремонтні роботи в залі для глядачів були завершені, наша фахівці встановили крісла і стільці в залі. До завершення ремонту в інших приміщеннях крісла перебували під захисною плівкою.

У жовтні театр з перевіркою відвідав Ігор Гундич, голова Житомирської обладміністрації. Він високо оцінив якість нових крісел для глядачів і сказав, що: “обов’язково, я б Хотів следующего разу відвідаті цею об’єкт, сидячі в ціх прекрасних кріслах, и Дивитися прекрасну Вистава”. У залі для глядачів театру встановлені крісла Мадрид – популярна модель для театрів і академічних залів.

Класичне театральне крісло прикрашає обклад і підлокітники, виготовлені з деревини твердих порід. Крісла оббиті тріплексірованной (тришарової) тканиною кольору бордо. Крім красивого зовнішнього вигляду оббивка має протипожежні властивості (підтверджено європейськими сертифікатами). Будь-яка обрана замовником оббивна тканина може пройти процес тріплексірованія.

У сидіннях крісел використаний литий формований ППУ високою щільністю. Як і в автомобільних кріслах такі сидіння не продавлюються і не деформується.

Лоджії на балконах не мають достатніх розмірів, щоб розмістити там секції крісел. Тому як альтернатива на балконах встановлені театральні стільці Глорія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!