1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла для глядацької...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла для глядацької...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла для глядацької...

Нові крісла для глядацької зали кінотеатру в Чернівцях

12.12.2017

279 нових крісел бордового кольору встановлені в залі для глядачів Кінопалацу (Кінопалац “Чернівці”) в Чернівцях. Протягом 2 тижнів проходив ремонт великого кінозалу, під час якого замінили старі крісла і відремонтували підлогу.

У кінотеатрі встановлено крісла серії Бруклін-Кіно. У комплектації Кіно замість дерев’яних підлокітників на крісла встановлюють пластикові підлокітники з підстаканниками для напоїв. Також крісла укомплектовані номерками місця і ряду. Як оббивного матеріалу використана тріплексірованная тканину з “фаєр бар’єром”. Завдяки тришарової і унікальної технології виготовлення тканина має високі протипожежні властивості.

М’які сидіння крісел наповнені литим формованим ППУ високої щільності. Це надійний і довговічний матеріал, який зберігає свою форму навіть після тривалого використання. Крісла виконані стаціонарними секціями з фіксацією до підлоги.

Для установки крісел в кінотеатрі на об’єкт виїхала бригада наших фахівців. Вони виконали монтаж крісел згідно із затвердженим планом розстановки і нормам пожежної безпеки.

У планах адміністрації Кінопалацу встановити нові комфортні крісла на останніх рядах, утеплити стіни і встановити пандус на вході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!