1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Комплексна поставка меблів для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Комплексна поставка меблів для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Комплексна поставка меблів для...

Комплексна поставка меблів для навчального центру в Чугуєві

10.11.2017

Меблева фабрика Прем’єра поставила партію меблів для лекційної аудиторії в Чугуєві. Маючи величезний досвід роботи і велику виробничу базу, фабрика укомплектувала навчальний клас “меблями під ключ”.

Щоб збільшити місткість аудиторії наші фахівці запропонували замінити стандартні парти і стільці на сучасний варіант – стільці з конференц столиками. Конференц столики або пюпітри служать робочою поверхнею для ведення записів. Вони виготовлені з фанери із захисним шаром лаку і легко прибираються вздовж підлокітника. Такі стільці з пюпітрами використовують в конференц залах, прес центрах і тренінгових центрах. Для навчального центру в Чугуєві стільці виконані у вигляді секцій на 2, 3 і 4 посадочних місця.

Кожна секція має дерев’яну накладку-підлокітник на завершальній опорі. М’яке наповнення стільців – пінополіуретан. Оббивка – зносостійка тканина рогожка, підходить для приміщень з високою відвідуваністю.

Крім стільців для лекційного залу були виготовлені стіл викладача, трибуна для виступів, підставка для навчальних матеріалів, дивани Тетріс і ДСП-панелі для стін. Всі меблі поставлена ​​в обумовлені з замовником терміни.

Секції стільців з пюпітрами Сієна вже запущені в серійне виробництво, технічні особливості і вартість секцій можна дізнатися за телефонами:

+38 063 258-29-00

+38 093 193-95-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!