1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 100 крісел для актового...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 100 крісел для актового...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 100 крісел для актового...

100 крісел для актового залу школи в Дніпропетровській області

02.03.2018

Меблева фабрика Прем’єра поставила 100 крісел для Дитячої музичної школи в місті Тернівка Дніпропетровської області. Конфігурація нових крісел дозволяє використовувати їх як для дорослих, так і для дітей.

Для комплектацією залу обрана одна з найпопулярніших моделей – Опера. В обробці використаний масив дерева у відтінку горіх, покритий захисним шаром лаку. Оббивка актових крісел – спеціальна меблева тканина коричневого кольору. Тканина має протипожежні властивостями, тому відмінно підходить для громадських приміщень.

У сидіннях всіх крісел використаний литий формований пінополіуретан високої щільності. З таким матеріалом крісла зберігають первісну форму навіть після тривалої експлуатації.

Музична школа постійно проводить звітні концерти для дітей та батьків, тому на кріслах встановлені номерки місця і ряду. Крім крісел для залів фабрика виготовила 12 банкеток для піаністів.

Доставку меблів до Дніпропетровської області організувала меблева фабрика Прем’єра. Бригада наших установників приїхала на об’єкт, щоб зібрати і встановити стаціонарні секції крісел.

Щоб отримати прорахунок вашого залу або дізнатися більше про крісла меблевої фабрики Прем’єра звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!