1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 208 нових крісел для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 208 нових крісел для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 208 нових крісел для...

208 нових крісел для Будинку офіцерів у Вінниці

20.09.2017

У вересні почав роботу оновлений зал Будинку офіцерів – головного культурного закладу Вінниці і області. У залі замінені 208 крісел для глядачів. Доставку, збірку і установку крісел в залі виконала меблева фабрика Прем’єра.

Новий зал багатофункціональний: окрім міських зборів і концертів тут проходять конференції, семінари, лекції, театральні вистави. Наша фабрика виграла тендер на поставку крісел для Будинку офіцерів в системі державних закупівель Prozzoro. При дотриманні всіх технічних вимог фабрика змогла запропонувати кращу ціну на крісла для глядацьких залів.

Для залу використовувалися стаціонарні крісла Соната. Крісла мають обов’язкове кріплення до підлоги. Оббивка – спеціальна меблева тканина кольору бордо. Підлокітники дерев’яні кольору горіх. Встановлено номерки місця і ряду. На крайніх опорах ряду боковини крісла мають фігурну вишивку з гербом Міністерства оборони України.

Доставка та встановлення крісел в залі була виконана в обумовлені замовником терміни. Монтаж крісел виконали кваліфіковані фахівці меблевої фабрики Прем’єра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!