1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для концертного залу ДК...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для концертного залу ДК...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для концертного залу ДК...

Для концертного залу ДК “Етюд” в Донецькій області виготовлено 327 крісел Лідер

08.05.2018

Після декількох років ремонту в місті Дружківка Донецької області відкрився оновлений будинок культури “Етюд”. Для концертного залу меблева фабрика Прем’єра виготовила 327 м’яких крісел з відкидними сидіннями. На відновлення концертного залу і будівлі в цілому пішло майже два роки. Будинок культури – головний культурний центр міста, тому всі меблі для нього підбиралася з особливою ретельністю.

Менеджери фабрики допомогли адміністрації вибрати відповідну модель крісел, що відповідає вимогам зовнішнього вигляду, ціни і якості. Для будинку культури було вибрано крісло Лідер. Спинку крісла прикрашає декоративний візерунок.

Крісла Лідер виконані стаціонарними секціями. Інженери меблевої фабрики Прем’єра створили план розстановки крісел в залі, в ньому враховані всі особливості залу і вимоги норм пожежної безпеки.

Підлокітники крісел виготовлені з дерева твердих порід, колір підлокітників – темний венге. Для оббивки обрана спеціалізована тканина благородного бордового кольору.

Після завершення ремонтних робіт в будинку культури меблева фабрика Прем’єра організувала доставку і установку крісел в залі. Уже в залі наші фахівці зібрали крісла в стаціонарні секції. Крісла встановлені згідно плану розміщення та термінів, що вказані у договорі.

Дізнайтеся більше про крісла для залів від меблевої фабрики Прем’єра, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами / Viber:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!