1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для ліцею в місті...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для ліцею в місті...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для ліцею в місті...

Для ліцею в місті Покровск Донецької області виготовлено 96 крісел зі столами

04.06.2018

У Донецькій області завершилася установка аудиторних крісел в місті Покровск. Для Покровського ліцею меблева фабрика Прем’єра виконала індивідуальну розробку меблів – монолітну конструкцію зі столів і м’яких крісел. Через нестандартної висоти і глибини ступенів в аудиторії неможливо розмістити парти і крісла, тому наші фахівці розробили альтернативний компактний варіант.

Всього для аудиторії виготовлено 96 аудиторних крісел з відкидними сидіннями. Обрана модель Темпо. Оббивка – спеціалізована меблева тканина алоба коричневого кольору. Крісла виготовлені без підлокітників, щоб полегшити прохід студентів між рядами.

Металеві стійки крісел приварені до каркаса столика. Металеві елементи мають порошкове фарбування чорного кольору. Стільниця виконана з ламінованого ДСП. Для двох перших рядів виготовлені бар’єрні стійки.

Для побудови та встановлення нестандартної конструкції в Покровск виїхала команда наших фахівців. Вони встановили зібрану конструкцію в бетонну підлогу.

Маючи власне виробництво, меблева фабрика Прем’єра може виготовити індивідуальні моделі і запропонувати нестандартні конструктивні рішення. Співпрацюйте з професійним виробником меблів.

Дізнайтеся, як замовити крісла для вашого залу для глядачів за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!