1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Відкриття ультрасучасного органного залу...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Відкриття ультрасучасного органного залу...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Відкриття ультрасучасного органного залу...

Відкриття ультрасучасного органного залу в Харкові

31.08.2016

19 серпня відбулося урочисте відкриття ультрасучасного органного залу Харківської обласної філармонії. У залі був встановлений величний музичний інструмент німецького виробництва – один з найбільших органів в Україні (висотою 15 метрів і вагою 40 тонн).

Унікальність даного залу в його архітектурі і приголомшливою акустиці, яка була досягнута завдяки використанню сучасних технологій: змінюваної геометрії стелі, матеріалами оформлення приміщення, рельєфною фактурою стін, дубовому паркету і, звичайно ж, не малу роль в цьому акустичному ансамблі зіграли нові театральні крісла виробництва меблевої фабрики ПРЕМ’ЄРА. Їх конструкція і матеріали, відповідають всім вимогам німецьких акустиков, як оббивка була використана іспанська тканина з найкращими показниками звукопоглинання.

Всього було виготовлено 496 крісел «Манхеттен». Дана модель відрізняється підвищеною комфортабельністю і підкресленим мінімалістичним дизайном, виразні лінії і чіткі геометричні форми якого, ідеально вписалися в сучасний інтер’єр залу.

Від щирого серця вітаємо харків’ян і гостей міста з відкриттям нового органного залу!

Також керівництво Мебельной фабрики ПРЕМ’ЄРА висловлює глибоку подяку голові правління ВАТ «Трест Житлобуд-1» Харченко А.М., головному архітектору Харківської області Рабиновичу М.С. і директору проектного бюро ТОВ КТМ «Мир» Тун І.А. за надану довіру, розробку дизайну і технічної документації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!