1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Фабрика виготовила нові переносні...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Фабрика виготовила нові переносні...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Фабрика виготовила нові переносні...

Фабрика виготовила нові переносні крісла для актового залу в Харкові

03.07.2018

У Харкові встановлено новий об’єкт – актовий зал Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Холодногірському районі. Призначення – проведення робочих зборів і районних концертів. Всього для залу виготовлено 224 крісла моделі Лідер-Універсал.

Приставка Універсал в назві наших крісел позначає, що крісло виготовлено на переносний (мобільного) основі. На відміну від стандартних моделей, які кріпляться в підлогу, Лідер Універсал не має обов’язкового кріплення. Секції можна прибирати або переносити, тим самим змінюючи план розстановки в залежності від очікуваної кількості глядачів або масштабу заходу. Крісла для актового залу ЦНАП виготовлені секціями по 4 посадочних місця.

Внутрішнє наповнення сидінь – литий формований пінополіуретан високої щільності. Сидіння з таким наповненням довгий час зберігають первинний вигляд і не просідают. Меблева фабрика Прем’єра – єдиний виробник в Україні, який використовує цей матеріал у виробництві крісел для залу.

Всі крісла укомплектовані дерев’яними підлокітниками в тонування кольору горіх. Оббивка – спеціальна меблева тканина “триплекс”. Це тришарова тканина з протипожежними властивостями. Якість тканини підтверджено європейськими сертифікатами.

Меблева фабрика Прем’єра встановила актовий зал ЦНАП “під ключ”. Наші фахівці доставили, зібрали і встановили крісла в залі. Меблева фабрика Прем’єра надає 3-річну гарантію на всі крісла для глядацьких залів.

Дізнайтеся, як замовити крісла для вашого залу для глядачів за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!