1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла в залі...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла в залі...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла в залі...

Нові крісла в залі для глядачів Дитячої музичної школи в Харкові

02.12.2017

86 крісел нашого виробництва встановлено в залі для глядачів Дитячої музичної школи № 12 ім. К.І. Шульженко в Харкові. Класичний академічний зал призначений для проведення концертів та зборів.

Зал відвідують як учні школи, так і дорослі (викладачі та батьки). Тому крісла для глядацької зали повинні бути універсальними. Замовники зупинили свій вибір на кріслах серії Опера, які добре зарекомендували себе в подібних проектах. Тільки в Харкові крісла Опера встановлені в Хореографічної школі і музичних школах №5, №9, №15. Дивіться більше фото крісел в розділі Проекти меблевої фабрики Прем’єра.

Невисока округла спинка забезпечує видимість сцени з будь-якої точки залу. Крісла прикрашають фігурні декоративні строчки і ергономічні підлокітники, виготовлені з твердих порід дерева. Такі секції сидінь ідеально походять для компактного розміщення в школах, будинках культури та театрах.

Замовники приділили особливу увагу вибору матеріалу і кольору оббивки, так як крісла повинні вписуватися в загальне кольорове рішення залу. Для дитячої музичної школи була обрана тканину фінт бірюзового кольору. Тканина має відмінний зовнішній вигляд (ворс з невеликим переливом), при цьому показує високі експлуатаційні характеристики і відповідає нормам стандартів вогнестійкості тканини.

Згідно договору доставку і установку крісел здійснювали фахівці меблевої фабрики Прем’єра. Установка крісел здійснюється в суворій відповідності з нормами пожежної безпеки та за затвердженим планом розстановки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!