1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Наші крісла в Хмельницькому...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Наші крісла в Хмельницькому...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Наші крісла в Хмельницькому...

Наші крісла в Хмельницькому апеляційному суді

23.03.2018

Продовжуємо розповідати про наші проекти для державних залів зседаній. Хмельницький апеляційний суд замовив у меблевої фабрики Прем’єра 255 нових крісел.

Серед великого каталогу конференц крісел була обрана модель Бруклін: висока прямокутна спинка, широке посадкове сидіння, декоративні строчки. На прохання замовника крісла виконані в темно-коричневої оббивної тканини з нестандартним переходом кольору. Як і всі тканини для конференц крісел вона володіє високими експлуатаційними показниками.

Кофморт співробітникам і відвідувачам суду забезпечує ергономічний корпус крісел, а також їх комплектуючі. Підлокітники виготовлені з деревини цінних порід дерева. А для м’якого наповнення сидінь використаний литий формований пінополіуретан високої щільності. Хімічний склад і характеристики формованого ППУ дозволяють сидінню зберігати первинну форму навіть посе тривалого використання.

В обумовлені договором строки меблева фабрика Прем’єра виготовила, доставила і встановила крісла в залі апеляційного суду. Для настановних робіт в Хмельницький вирушила бригада наших спеціалалістов, які на місці зібрали секції і встановили їх згідно з планом розміщення.

Щоб дізнатися більше про крісла для глядацької зали звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!