1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Наші фахівці встановили нові...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Наші фахівці встановили нові...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Наші фахівці встановили нові...

Наші фахівці встановили нові крісла для міської лікарні №6 в Києві

15.03.2018

Київська міська клінічна лікарня №6 замовила у меблевої фабрики Прем’єра 118 крісел для актового залу. Зал використовують для зборів персоналу і наукових конференцій. Перед початком робіт фахівці фабрики створили план розстановки крісел з урахуванням проходів, відстані від трибуни, розташування пожежних виходів.

Для актового залу була обрана модель – Овація. Це м’які ергономічні крісла з високим рівнем комфорту. В обробці дерев’яних підлокітників використовувався масив дерева, покритий захисним шаром лаку. Відтінок тонування дерев’яних елементів – горіх.

Оббивка – спеціальна тканина, призначена для приміщень з високою відвідуваністю. Її головна перевага перед звичайними меблевими тканинами – високі показники зносостійкості. Замовники вибрали універсальний сірий колір оббивки.

Коли в Харкові було завершено виробництво крісел, все Комплектующіі ретельно упакували і відправили до Києва. Крісла для актових і концертних завжди повинні транспортуватися в розібраному вигляді. Це головна вимога безпеки.

Уже в актовому залі лікарні до збірки крісел приступили наші фахівці. Вони зібрали крісла в багатомісні секції. Більшість секцій – стаціонарні, мають обов’язкове кріплення в підлогу, інші – мобільні. При бажанні персонал лікарні може прибирати або додавати ряди крісел за допомогою переносних секцій.

Правильна збірка комплектуючих гарантує ізносотойкость і міцність крісел, тому фабрика надає 3-річну гарантію.

Дізнайтеся більше про крісла меблевої фабрики Прем’єра, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами / Viber:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!