1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для 3D мюзиклу «Вартові...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для 3D мюзиклу «Вартові...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для 3D мюзиклу «Вартові...

Для 3D мюзиклу «Вартові мрій» виготовлено 1248 театральних крісел

24.12.2015

Національний комплекс Ескпоцентр (ВДНГ) України спільно з телеканалом СТБ провели капітальний ремонт одного з павільйонів ВДНГ і перетворили його в сучасний концерт хол на 1248 посадочних місць. Це один з найбільших глядацьких залів Києва. Відстань від сцени до останнього ряду становить понад 40 м.

Концерт хол ВДНГ став частиною масштабного позаефірних проекту каналу СТБ «Зимова країна» – найбільшої зони зимових розваг в Україні. А з 19 грудня в концертному залі проходять вистави нового 3D шоу «Вартові мрій» Режисером постановником виступив відомий хореограф Костянтин Томільченко. Це оригінальний новорічний мюзикл з використанням 3D і LED технологій.

Театральні крісла для концерт холу ВДНГ виготовила харківська меблева фабрика Прем’єра. Термінове замовлення був запущений в роботу в кінці листопада, і в найкоротші терміни фабрика виготовила 1248 крісел для глядацької зали. Секції виготовлені згідно з технічною документацією замовника. Крісла оснащені зручними дерев’яними підлокітниками, виконаними з масиву твердих порід дерева. Міцний металевий каркас, м’яке наповнення сидінь і ізностойкій оббивна тканина забезпечують максимальні експлуатаційні показники. Крісла чудово підходять для залів з високою прохідністю. Уявлення «Вартові мрій» проходять щодня двічі на день.

Монтаж здійснювала бригада фахівців фабрики. Протягом тижня вони встановили 48 рядів театральних крісел. Всі роботи виконані в терміни, передбачені контрактом.

Меблева фабрика Прем’єра пишається участю в таких значущих для культурного життя України проектах і від щирого серця вітає творців мюзиклу «Вартові Мрій» з приголомшуючим успіхом.

Це не перший досвід співпраці меблевої фабрики Прем’єри з телеканалом СТБ. Раніше в цьому році нами були виготовлені понад 100 крісел для студії медичного ток-шоу «За живе».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!