1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 192 нових крісла для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 192 нових крісла для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 192 нових крісла для...

192 нових крісла для будинку культури в Кіровоградській області

05.01.2018

Сільська рада села Первозванівка в Кіровоградській області замовив крісла для будинку культури у меблевої фабрики Прем’єра. Для глядачів ми виготовили 192 крісла серії Лідер.

Універсальні крісла мають просторе сидіння і невисоку спинку, що забезпечує хороший огляд з будь-якої точки залу. Крісла виконані в оббивці класичного бордового кольору. Спеціалізована тканину стійка до механічних пошкоджень і забруднень, тому прекрасно підходить для громадських приміщень.

Дерев’яні підлокітники покриті захисним шаром лаку. А металеві елементи пофарбовані порошковою фарбою, яка забезпечує антикорозійний захист.

Організацією доставки крісел з Харкова в Кіровоградську область займалися наші фахівці. Секції крісел доставляють в розібраному вигляді. Це головна умова безпечного транспортування такої продукції як крісла для глядацьких залів.

Безпосередньо в залі наша бригада установників зібрала і встановила крісла згідно затвердженого плану. Дерев’яна підлога в будинку культури має ухил, цю особливість врахували у виробництві і монтажі крісел в залі.

Щоб довідатися про ціни на крісла, вартість установки доставки, зателефонуйте за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!