1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В актовій залі університету...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В актовій залі університету...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В актовій залі університету...

В актовій залі університету Черняховського встановлені крісла з пюпітрами

01.04.2017

У березні меблева фабрика Прем’єра виготовила 512 крісел для актового залу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

В актовій залі університету постійно проходять наукові конференції, робочі зборів та семінари, тому для такого багатофункціонального залу знадобилися крісла з пюпітрами.

Пюпітри або конференц столики – відкидні столики для записів. Вони встановлюються на спинці крісла, легко відкидаються і прибираються. На них можна вести записи, розмістити працювати на ноутбуці або планшеті. Більшість крісел з нашого каталогу можуть бути укомплектовані відкидними столиками. Для наших клієнтів ми пропонуємо три види пюпітрів з різними конструкціями.

Крісла в актовому залі університету прикрашає фігурна вишивка з емблемою Міністерством оборони України.

Для оббивки використовувалася тріплексірованная тканина кольору карамель. Це тришарова тканина володіє високими протипожежними властивостями, а також менше підтверджена механічних впливів, ніж звичайні меблеві тканини. Якість таких тканин підтверджено європейськими сертифікатами. В Україні меблева фабрика Прем’єра – єдиний виробник крісел для залів, який використовує технологію тріплексірованія.

М’яке наповнення – литий формований пінополіуретан високої щільності. Сидіння з литого формованого ППУ виготовляються як цілісний елемент, тому вони менш схильні до високих навантажень. Термін використання крісел з формованим ППУ в рази вище, ніж зі звичайним листовим поролоном.

Крім крісел з відкидними сидіннями для актового залу знадобилися стільці для президії. Прем’єра більше 10 років займається оснащенням залів, тому спеціально для президій розробила м’які стільці з високою спинкою Президія. Крісла та стільці виконані в оббивці одного кольору.

На балконах встановлені 108 крісел з відкидними сидіннями Соната.

Установку крісел в залі виконали фахівці фабрики. Гарантія на крісла виробництва меблевої фабрики Прем’єра – 3 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!