1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Крісла для Державної консерваторії...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Крісла для Державної консерваторії...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Крісла для Державної консерваторії...

Крісла для Державної консерваторії в Батумі, Грузія

22.06.2015

Слідом за успішними проектами в Латвії (концерт хол в Ризі) і Придністров’я (конференц зал в Тирасполі) українська меблева фабрика Прем’єра розширює географію поставок. У жовтні було завершено монтаж крісел в Батумський музичній школі №2 в Грузії. Це перший досвід експорту театральних крісел в Грузію, тому проект особливо дорогий для фабрики.
Консерваторія ім. Захарія Паліашвілі має 115-річну історію, в стінах закладу виховано багато відомих композиторів і виконавців, в тому числі відома українському глядачеві виконавиця Ніно Катамадзе.

Завершальним етапом відновлення школи став ремонт залу для глядачів. Постачальників глядацьких крісел шукали в Грузії, Туреччині та країнах СНД. Найбільш привабливі ціни, якість продукції та умови поставки запропонувала меблева фабрика Прем’єра. Нам випала велика честь оснащувати один з найкрасивіших залів для глядачів Грузії.
Для академічних залів такого рівня фабрика завжди пропонує театральні крісла з преміум сегменту. З елітних моделей Барселона, Севілья, Рондо і Мадрид замовник вибрав останнє. Мадрид можна назвати еталонними кріслами для театрів, консерваторій і філармоній. Так, кілька років тому меблева фабрика Прем’єра поставила крісла Мадрид для глядацького залу Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка в Києві.

Дерев’яний обклад на спинці і боковинах крісла підкреслюють високий статус залу, в якому вони будуть встановлені. Так як стіни прикрашені ліпним орнаментом з позолотою, дерев’яні елементи крісла також виконані з позолоченим декором.
Замовнику було відправлено кілька варіантів вифарбовування підлокітників і зразки оббивних тканин. В результаті була вибрана спеціальна оббивна тканина темно-синього кольору.
Пол в залі має великий ухил підлоги, цю особливість наші інженери врахували в створенні металевих опор крісел. М’які елементи сидінь виконані з литого формованого пінополіуретану (ППУ) високої щільності. Цей надійний і довговічний матеріал також використовуються у виробництві автомобільних крісел.
В умовах поставки були включені послуги митного оформлення, доставки, зборки і установки крісел. До Грузії був відправлений один з наших фахівців, який протягом декількох днів координував роботу по монтажу театральних крісел в залі замовника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!