1. Главная
 2. |
 3. Новини, нові моделі
 4. |
 5. 464 крісла для актового...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, нові моделі
 4. |
 5. 464 крісла для актового...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, нові моделі
 4. |
 5. 464 крісла для актового...

464 крісла для актового залу Національного університету ім. В.Н. Каразіна в Харкові

02.02.2018

Новий проект меблевої фабрики Прем’єра – крісла для актового залу Університету ім. В.Н. Каразіна в Харкові. В актовій залі головного корпусу проходять важливі наукові засідання та конференції всеукраїнського та міжнародного рівня.

Для головного ВНЗ Харкова були виготовлені дві партії крісел: 384 крісла для залу і 80 крісел для балкона.

Перші – крісла Мадрид. Це класична модель крісел із закругленою спинкою, дерев’яними обкладом на спинці і боковинах, широким сидінням. Модель ідеально вписуються в інтер’єр шикарного залу з колонами і ліпниною на стінах і стелі.

Оббивка крісел пройшла процес тріплексірованія, в результаті якого тканина має 3 шари, що в рази підвищує її експлуатаційні характеристики. Тріплексірованная тканину має протипожежні властивості, що підтверджено сертифікатами якості.

В основі сидіння – литий формований пінополіуретан високої щільності. Подібний матеріал використовує в автомобільних кріслах. Завдяки формовані ППУ сидіння не просідають і не втрачають первинний зовнішній вигляд. Крісла укомплектовані номерками місця і ряду золотого кольору.

На балконі встановлено 80 крісел серії Соната – не менше красива і функціональна модель з нашого каталогу. Крісла також виконані в комплектації c формованим ППУ і протипожежної тканиною Triplex.

Для монтажу крісел в залі на об’єкт виїхала бригада наших фахівців. Їх великий досвід дозволяє їм оперативно працювати в залах з особливостями конструкції. Так, в актовому залі університету підлогу має ухил, а крісла на балконі встановлені на щаблях.

Отримати консультацію по кріслах для актових і концертних можна за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!