1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для Центру дитячої творчості...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для Центру дитячої творчості...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для Центру дитячої творчості...

Для Центру дитячої творчості в Кривому Розі виготовлено 290 крісел Лідер

12.10.2018

Нова поставка крісел в місто Кривий Ріг Дніпропетровської області. Меблева фабрика Прем’єра виконала замовлення на 290 крісел для глядацької зали Центру дитячої творчості. Заміна крісел в залі для глядачів стала частиною капітального ремонту.

У центрі встановлена ​​одна з найбільш популяринх моделей середнього цінового сегмента Лідер. Лідер – крісла універсального дизайну, які часто використовують в будинках культури, школах і ВУЗах.

Крісла виконані стаціонарними секціями з кріпленням в дерев’яну підлогу.

В якості оббивки була підібрана спеціальна меблева тканина з протипожежними властивостями (підтверджено європейськими сертіфкатамі). Бордовий колір тканини підбирався під інтер’єр залу для глядачів.

Відмінний зовнішній вигляд крісел доповнюють дерев’яні підлокітники, виготовлені з масиву цінних порід дерева. Колір тонування – горіх.

Максимальний комфорт для глядачів забезпечує внутрішнє наповненням крісел. Меблева фабрика Прем’єра використовує литий формований пінополіуретан високої щільності. Це надійний і довговічний матеріал, який не втрачає первісної форми навіть після тривалого використання. Щоб глядачі швидко орієнтувалися в залі на кріслах встановлені золоті номерки місця і ряду овальної форми. Фабрика пропонує багатий вибір крісельних комплектуючих і додаткових опцій.

Фабрика організувала доставку 290 крісел в Кривий Ріг, а вже в залі для глядачів наші фахівці зібрали і встановили секції крісел.

Дізнайтеся, як замовити крісла для актового залу за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!