1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 725 крісел для концерт...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 725 крісел для концерт...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 725 крісел для концерт...

725 крісел для концерт холу «Riga» в Латвії

15.08.2018

Меблева фабрика Прем’єра виконала замовлення на поставку театральних крісел для концертного залу з Риги.
Замовник з Латвії довгий час шукав саме виробника театральних крісел, щоб відмовитися від витрат на послуги субпідрядників. Так як фабрика продає крісла виняткового власного виробництва, наша цінова політика виявилася більш ніж прийнятною для клієнта.

Для концертного залу обрана бюджетна модель театральних крісел Темпо, яка за експлуатаційними характеристиками не поступається іншим більш дорогим моделям крісел з відкидними сидіннями. Зібравши всю необхідну технічну інформацію про залі (розмір залу, наявність проходів, колон, ступенів, нахил підлоги) наші технічні фахівці запропонували оптимальну конфігурацію крісел.

Замовлення було поділено на дві частини: 500 крісел були виконані на стійках, які передбачають кріплення до підлоги, інші 222 крісла була виконані на мобільних секціях. Таким чином, замовник зможе змінювати загальну кількість крісел в залі: звільняти місце перед сценою або додавати додаткові ряди глядацьких крісел під час аншлагових виступів.

Крісла з відкидними сидіннями виконані на міцному металевому каркасі з порошковим покриттям, яке запобігає появі корозії. Для оббивки використовувалася спеціальна тканина для громадських приміщень. Її головні особливості – цветоустойчивость і зносостійкість. На складі фабрики завжди є запаси тканин в базових кольорах. Крісла для концертних залів були укомплектовані дерев’яними підлокітниками з лаковим покриттям з високим ступенем кристалізації.
Для латвійських замовників ми надали послуги митного оформлення і доставки до місця призначення. Театральні крісла завжди транспортуються в розібраному вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!