1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 20 нестандартних лавок для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 20 нестандартних лавок для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 20 нестандартних лавок для...

20 нестандартних лавок для відвідувачів в сучасному ЦНАП в Харкові

07.09.2017

З початку вересня в Харкові працює новий центр надання адміністративних та соціальних послуг – найбільший центр в Україні. Президент України Петро Порошенко особисто відвідав відкриття нового центру. Відвідувачі зможуть отримати 450 послуг: від реєстрації шлюбу до оформлення громадянства. Понад 300 співробітників можуть щодня обслуговувати до 2000 відвідувачів. Такий потік людей вимагає комфортної зони очікування з функціональними меблями.

Меблева фабрика Прем’єра змогла запропонувати найкращу цінову пропозицію і повністю задовольнити технічні вимоги меблів для зони очікування. В обумовлені терміни фабрика виготовила і поставила 20 радісних крамниць з м’яких сидінням.

Лавка виконана на міцному металевому каркасі, прихованому плитами ДСП. М’яка частина покрита помаранчевої штучною шкірою. Зносостійка оббивка призначена для громадських приміщень з високою відвідуваністю.

Радісно лавки – функціональна меблі, завдяки якій є безліч варіантів облаштування зони очікування. Модульні лавки можна компактно поставити навколо колони або використовувати як окремі сидіння.

Меблева фабрика Прем’єра має величезний досвід в постачанні меблів для зон очікування. Для наших клієнтів і партнерів ми пропонуємо багатомісні секції для очікування і дивани для прийомних і холів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!