1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. У Львівському кіноцентрі (Lviv...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. У Львівському кіноцентрі (Lviv...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. У Львівському кіноцентрі (Lviv...

У Львівському кіноцентрі (Lviv Film Center) оновили кінозал на 176 місць

17.08.2017

Кіно крісла з підстаканниками виготовлені меблевою фабрикою Прем’єра.

Закупівля крісел для кінотеатру стала частиною масштабної реорганізації Львівського кіноцентру (в минулому кінотеатр Сокіл). Крім залу для глядачів в кіноцентрі оновлені вікна і двері, закуплено новий проектор, поміняний ковролін. Ремонт кіноцентру почався ще в 2015 році.

У залі встановлені спеціальні кінотеатральні крісла з пластиковими підстаканниками для напоїв. У сидіннях використаний литий формований пінополіуретан. Завдяки цій технології крісла довше зберігають форму і початковий естетичний вигляд.

Наша фабрика – єдиний в Україні виробник, який пропонує це зносостійке наповнення і підстаканники своїм замовникам. Власне виробництво дозволяє виконувати унікальні індивідуальні замовлення і значно скорочує вартість кінцевого продукту. В оббивці крісел використані спеціальні тканини, які відповідає європейським стандартам горючості і виділення токсичних продуктів.

В інтерв’ю Львівському виданню директор Львівського кіноцентру Андрій Породко високо оцінив якість крісел меблевої фабрики Прем’єра:

«Поставили крісла нового бланках, Які дотрімані не ті, что Гостра стандартів, це крісла, які ми максимально найкращі могли купити. Тобто це є літа форма паралон. Це є не горюча тканина. Це є з підлокітнікамі. Це Найкраще, что можна Було придумат »

Крім кінопоказів в залі для глядачів планують проводити конференції, концерти і театральні вистави. Вибрані крісла мають універсальну форму, тому можуть використовуватися у багатофункціональних залах.
Більше фотографій встановлених залів можна подивитися на сторінці Проекти меблевої фабрики Прем’єра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!