1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Крісла для кабінету астрономії...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Крісла для кабінету астрономії...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Крісла для кабінету астрономії...

Крісла для кабінету астрономії в Каразіна

24.11.2017

Меблева фабрика Прем’єра виготовила 56 крісел для навчального класу Національного університету ім. В. Н. Каразіна в Харкові. Просторий сучасний зал призначений для проведення лекцій і семінарів з астрономії.

Для оснащення аудиторії меблева фабрика Прем’єра запропонувала великий каталог аудиторних крісел, серед яких була обрана модель Бруклін. Комфорт забезпечують висока ергономічна спинка і сидіння з м’яким наповненням з литого формованого пінополіуретану високої щільності. Завдяки унікальному процесу виробництва і хімічним складом цей матеріал не втрачає форму і не просідає навіть після тривалої експлуатації. На сьогоднішній день меблева фабрика Прем’єра – єдиний в Україні виробник крісел для глядацьких залів, який використовує подібну технологію.

Ще один важливий фактор, який впливає на термін служби крісел в залі, – матеріал оббивки. Крісла в навчальній аудиторії ХНУ виконані в тріплексірованной оббивної тканини. Тришарова тканина стійка до стирання, але головна її перевага – протипожежні властивості (якість підтверджено європейськими сертифікатами).

Підлокітники крісел виконані з масиву дерева і покриті захисним лаком. Доставку і установку крісел виконали фахівці меблевої фабрики Прем’єра. Крісла для навчальної аудиторії були доставлені в розібраному вигляді, це гарантує безпеку і цілісність деталей при транспортуванні. Уже на місці фахівці зібрали крісла і встановили їх згідно затвердженого плану розміщення. Гарантія на крісла нашого виробництва становить 3 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!