Меблі в стилі Lim Fresh для першого ресторану McDonalds в Херсоні

22.06.2015

В кінці 2013 року в Херсоні відкрився перший заклад всесвітньої мережі ресторанів швидкого харчування McDonalds. Поставка м’яких меблів здійснювалася спільно з партнерами фабрики.

Перед нами була поставлена ​​задача – створити оригінальну дизайнерську меблі, відповідну новому корпоративному стилю McDonalds Lim Fresh (інші назви Lim Extreme або Lim Food). Даний стиль спеціально розроблений французькими дизайнерами для компанії McDonalds. Lim Fresh – це яскраві свіжі натуральні кольори у всіх елементах декору, максимально природне освітлення, комфортні м’які меблі.

На зміну яскраво-жовтим і яскраво-червоним кольорами прийшли наближені до натуральних: кремові, теракотові і оливкові кольори. М’які меблі для ресторану в Херсоні виконана в оббивці в двох базових кольорах: шоколадному і кремовому, які в поєднанні з дерев’яними меблями створюють атмосферу затишку.
Територія ресторану розділена на кілька зон: основний зал, тераса, МакКафе. Для основного залу, розрахованого на 150 чоловік, нами виготовлені м’які елементи для диванів, пуфів і барних стільців.

Херсонський McDonalds є одним з найбільших ресторанів в Україні, загальна площа становить 600 кв м. За заявою компанії щодня заклад зможе приймати до 4500 відвідувачів! Тому меблі закладу з такою високою відвідуваністю має особливу міцність і зносостійкість.

Відвідати новий ресторан McDonalds можна за адресою:

Херсон, вул. Залаегерсег, 18, ТРЦ Фабрика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!