1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Остерігайтеся підробок. Поради від...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Остерігайтеся підробок. Поради від...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Остерігайтеся підробок. Поради від...

Остерігайтеся підробок. Поради від меблевої фабрики Прем’єра

07.12.2015

З ростом популярності бренду «меблева фабрика Прем’єра» в Україні почали з’являтися компанії, які готові зробити меблі «під Прем’єру» або зовсім видають свої вироби під продукцію нашої фабрики. Щоб уберегти наших покупців від недобросовісних виробників, наводимо тут корисні поради, які допоможуть відрізнити справжню фабричну меблі від підробок.

Диван Тетра від меблевої фабрики Прем’єра

Мало хто знає, але тільки в Харкові і області розкидано десятки напівлегальних цехів з виробництва м’яких меблів. Іноді вони розташовуються в звичайних автомобільних гаражах, за що і отримали назву «гаражники». Коли на одній невеликій території проходить розпил каркасів, розкроювання тканин і оббивка диванів, про якість «меблів» не може бути й мови. Як правило, в таких кустарних виробництвах геть відсутні складські приміщення, тому меблі зберігається в неналежному умовах.

Гаражне виробництво меблів

Наші меблі має сертифікати якості та висновки СЕС. Гігієнічні сертифікати – підтвердження того, що меблі безпечна для здоров’я людини і домашніх тварин.

Фабрика має серійне виробництво меблів. Це означає, що команда технологів-конструкторів спільно з дизайнерами з математичною точністю створили дивани та крісла з ідеальною ергономікою – меблі, здатну витримати великі і часті навантаження. Вже понад 9 років меблева фабрика Прем’єра спеціалізується на виробництві меблів для дому та громадських приміщень.

Як відрізнити якісну фабричну меблі від підробок?

Відсутність пошкоджень. Прийшовши в меблевий магазин, салон або шоу-рум ретельно огляньте вподобану меблі на наявність неякісних швів або тріщин. Перевірте цілісність всієї оббивки. Якщо диван розкладний, протестуйте механізм трансформації. Ви повинні самостійно без допомоги продавця розкласти і скласти диван без будь-яких ускладнень.

Бирка з логотипом фабрики на кожному виробі

Друк ОТК. Будь-яке сертифіковане виробництво меблів має отк- відділ технічного контролю. Відділ нашої фабрики складається з декількох фахівців високої кваліфікації, які здійснює перевірку і контроль готових виробів. Без цієї друку диван або крісло не вважається готовим виробом і не має право надійти в продаж. Друк приклеюється на дно кожного виробу, а також дублюється на упаковку.

Сертифікати, гарантії. На вашу вимогу продавець зобов’язаний надати сертифікати та документи, що підтверджують якість виробів. Детальніше про якість і гарантії читайте в розділі Гарантії на меблі.

Оплата. Фірмові магазини і офіційні дилери завжди надають кілька варіантів оплати.

Доставка. Доставка готової продукції здійснюється в картонних коробках, меблі попередньо упаковується в стрейч плівку. Крім того, друк ОТК ставиться і на упакованому виробі.

Особливо велика меблі транспортується в розібраному вигляді. Перевезення подетально знижує ризик пошкодження меблів.

Якщо ви купуєте меблі через інтернет, вам варто бути подвійно обережними.

Підробка кухонного куточка Кухонний куточок Юлія

Про якість та статус інтернет сайту можна судити по фотоматеріалів. Поважають себе виробники вкладають кошти в розвиток сайту і якісні фотографії своїх виробів.

Недобросовісні виробники не тільки «надихаються» дизайном наших меблів, але і запозичують фотоматеріали з нашого сайту. Дуже часто ви можете зустріти фотографії наших крісел і диванів під іншими іменами на сайтах інших меблевих компаній.

Однак варто розрізняти конкурентів і інтернет магазини, які є нашими дилерами. Купуючи меблі в інтернет магазині, завжди запитуйте про виробника

Низькоякісне виробництво диванів Диван Ніколь

Між двома зовні однаковими виробами ми зазвичай робимо вибір на користь більш дешевого. Справа в тому, що в «недорогих» диванах економлять на якісних матеріалах. У живу такі дивани зазвичай являють собою жалюгідну подобу красивих диванів, побачених вами в інтернеті.

Неякісна меблі Дивани Метро-Кафе

Без сумнівів диван від гаражників прослужить не довго, і «зекономлені» гроші доведеться витратити на нові меблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!