Новинки 2016 года!

26.05.2016

Найбільший виробник театральних крісел в Україні меблева фабрика ПРЕМЬЕРАпредставляет нові моделі крісел для глядацьких залів театрів і спортивних комплексів.

Театральні крісла «ТОЛЕДО»

Розкішна модель «ТОЛЕДО», доповнила каталог крісел для театрів і концертних залів преміум сегменту. М’які комфортабельні ергономічні сидіння і спинки, декор дерев’яними елементами надають моделі особливий шарм.

Крісла «ПРЕЗИДІЯ»

Комфортабельні крісла «ПРЕЗИДІЯ» – це спеціально розроблена модель крісел для президії, стилізована під секційні крісла для залів. Крісло має широке м’яке сидіння, що повторює контури тіла, і високу ергономічну спинку зі зручним нахилом.

Крісла «ФОРУМ»

Сучасні крісла «ФОРУМ» призначені для конференц-залів і прес-центрів. Широке м’яке сидіння і ергономічна спинка забезпечують комфорт і зручність під час тривалого перебування в залі.

Крісла для спортивних стадіонів «АРЕНА»

М’які крісла «Арена» – нова модель розроблена для розважальних і спортивних споруд: стадіонів, арен, басейнів, шкільних спортивних залів, льодових палаців і циркових арен. Крісла призначені для інсталяцій на високих щаблях. Встановлюються окремо або в секціях. Можуть монтуватися на металеві конструкції, безпосередньо на бетонну поверхню сходинки, а також дерев’яних поверхні.

М’який штабельований стілець «Френк»

Зручний штабельований стілець «Френк» має просту конструкцію і доступну ціну. Завдяки Штабеліруемой системі стільці зручно складаються один на одного, що значно економить простір приміщення.

Наша Меблі – це бездоганний Стиль і Комфорт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!