1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В Одеській області після...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В Одеській області після...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В Одеській області після...

В Одеській області після ремонту відкрився будинок культури на 330 місць

29.01.2018

Ми продовжуємо встановлювати театральні крісла по всій Україні. У січні закінчилася установка крісел в залі для глядачів будинку культури села Іванівка в Одеській області.

Оновлення залу для глядачів стало завершальним етапом капітального ремонту ДК. Іванівський будинок культури був побудований в 1937 році, і це перший великий ремонт за всю історію. Будинок культури – головна культурна установа району, де крім концертів і вистав проходять районні збори і засідання.

У залі для глядачів встановлені крісла серії Лідер – універсальні крісла середнього цінового сегмента. Для оббивки був обраний бордовий колір. Використана спеціальна меблева тканина з високими показниками стійкості кольору і стійкості до стирання. Всі крісла в залі для глядачів укомплектовані дерев’яними підлокітниками. Захисне покриття виконано в тонування кольору горіх. Додаткова комплектація – номерки місця і ряду.

Коли замовлення був готовий, наші фахівці організували доставку меблів з Харкова в Одеську область. Всі крісла для глядацьких залів доставляються в розібраному вигляді. Всі комплектуючі (стійки, сидіння і спинки) ретельно упаковуються. Це головна вимога безпеки для перевезення меблів цього класу.

Разом з кріслами в Іванівку вирушила бригада наших установників. Вони зібрали крісла в секції і встановили їх у залі згідно з планом розміщення. Установники монтували секції в дерев’яну підлогу з ухилом, що вимагає особливої ​​уваги під час виконання.

Щоб дізнатися більше про крісла для глядацької зали звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!