1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для ОНКлінік виготовлені багатомісні...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для ОНКлінік виготовлені багатомісні...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Для ОНКлінік виготовлені багатомісні...

Для ОНКлінік виготовлені багатомісні секції на 200 посадочних місць

25.05.2018

ОНКлінік – велика мережа медичних центрів з представництвами в Україні, країнах СНД, Європи та Австралії. Клініки відомі завдяки високому рівню медичних фахівців, бездоганному сервісу і турботі про комфорт своїх клієнтів. Кожна з клінік має зону очікування. Тому було дуже важливо підібрати нову комфортну меблі для відвідувачів.

ОНКлінік вибрали меблеву фабрику Прем’єра в якості надійного партнера. Наші фахівці запропонували кілька можливих варіантів меблів для очікування. Замовники зупинили свій вибір на багатомісних секціях Форт. Це компактні і ергономічні секції без підлокітників. Кожне посадочне місце має окремі спинку і сидіння.

В основі конструкції суцільнозварний металевий каркас з порошковим фарбуванням кольору сатин. На ніжках встановлені пластикові заглушки, за допомогою яких можна регулювати висоту ніжок в разі нерівності підлоги.

Всього для мережі ОНКлінік було виготовлено 60 багатомісних секцій на 200 посадочних місць. Було виготовлено 2-, 3- і 4-х місцеві секції. Всі секції виконані в оббивці з екокожі синього кольору. Наші фахівці підібрали колір оббивки згідно корпоративним кольорам ОН Клінік.

Меблева фабрика Прем’єра доставила зібрані секції в медичні центри в Дніпрі, Одесі, Полтаві, Ужгороді, Черкасах, Білій Церкві, Миколаєві.

Підібрати меблі для зони очікування вам можуть наші фахівці по телефону:

+38 063 258-29-00

В новини використані фото з офіційного сайту ОнКлінік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!