1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Новий проект в Польщі:...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Новий проект в Польщі:...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Новий проект в Польщі:...

Новий проект в Польщі: 156 крісел для кінотеатру в Острув-Мазовецьке (фото + відео)

25.09.2017

Після тривалого капітального ремонту в польському місті Острув-Мазовецьке відкрився 3D кінотеатр Ostriv. Реставрація проводилася на гроші місцевого бюджету та Міністерства культури Польщі в рамках програми «Розвиток культурної інфраструктури».

За кілька років робіт в кінотеатрі встановлено нові системи кондиціонування, освітлення та звуку, металеві сходи і конструкції. Стіни в кінозалі мають спеціальне акустичне покриття. Значних змін прітерпел інтер’єр кінозалу. Дивіться відео з фотографіями до і після ремонту нижче.

Завершальним етапом ремонту стала заміна кінокресел в залі для глядачів. Замовники звернулися до наших партнерів – польській фірмі Chemtrol, яка вже багато років займається постачанням обладнання та меблів для кінотеатрів.

Під час реконструкції в залі для глядачів довелося зменшити кількість крісел з 200 до 156. Цього вимагали норми пожежної безпеки. В результаті прохід між кріслами і стінами був збільшений. У свою чергу відвідувачі можуть насолоджуватися кіносеансом в більш широких і зручних сидіннях. Крісла також встановлені на невеликому балконі в кінці залу.

З усього модельного ряду крісел замовники вибрали модель Скай в комплектації Кіно. Стандартні дерев’яні підлокітники замінили на пластикові з підстаканниками. Це не тільки стильний, але і ще дуже функціональний акссесуар крісел для кінотеатрів. Крім крісла Скай підстаканники можуть бути встановлені на крісла Бруклін, Соло, Дует, Прем’єр, Конгрес і Парламент.

Оббивка – тканина класичного яскраво-червоного кольору. В кінотеатрі щодня проходять до 3 кіносеансів. Для замовників був дуже важливим є питання стиранням тканини. Тому оббивна тканина пройшла процес тріплексірованія, в результаті чого тканина має три шари. Вона набагато стійкіше до негативних факторів (забруднення, механічні пошкодження), ніж звичайні меблеві тканини. Тканина має протипожежні властивості, що підтверджено європейськими сертифікатами PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2.

Меблева фабрика Прем’єра – єдиний в Україні виробник, який пропонує тріплексірованние тканини для оббивки крісел для глядацької зали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!