1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла в Будинку...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла в Будинку...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Нові крісла в Будинку...

Нові крісла в Будинку Культури «Текстильник» у Рівному

03.04.2017

Міський голова Рівного Володимир Хомко в наприкінці 2015 року пообіцяв колективу ДК «Текстильник» виділити гроші на нові крісла. І вже восени 2016 року великої зал ДК прикрашають нові крісла виробництва меблевої фабрики «Прем’єра».

В основній частині залу розташувалися крісла для концертного залу «Овація», а ось крісла з красивим дерев’яним обкладом на спинці крісла серії «Рондо» гармонійно вписалися в Vip-сектор, розташований по центру залу.

Директор ДК Анатолій Чугуєвець разом з колективом зупинили свій вибір на найпопулярнішому кріслі серії «Овація» в преміум комплектації. Крісла оснащені зручними дерев’яними підлокітниками, виконаними з масиву твердих порід дерева. Міцний металевий каркас, красиво задрапований тканинними заглушками. М’яке наповнення сидінь – литий формований ППУ (аналог автомобільних сидінь). Зносостійка оббивна тканина. Все це забезпечує максимальні експлуатаційні показники для крісел в зал для глядачів міського будинку культури.

Завдяки високій якості продукції, що виготовляється, що підтверджують ЄВРО-сертифікати, меблева фабрика «ПРЕМ’ЄРА» завжди на вищому рівні і поза конкуренцією!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!