1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Новий зал для глядачів...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Новий зал для глядачів...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Новий зал для глядачів...

Новий зал для глядачів на 326 місць в Сумській області

11.01.2018

Будинок культури в селі Сад Сумської області отримав оновлений зал для глядачів. Знакове для села подія відбулася в кінці грудня, напередодні нового року.

За місяць фахівці меблевої фабрики Прем’єра виготовили 326 крісел. Замовники зупинили свій вибір на моделі Соната. Крісла цієї моделі часто використовують для залів універсального призначення: будинків культури, де можуть проходити концерти, районні збори і засідання адміністрації.

Крісла гармонійно вписалися в інтер’єр залу для глядачів. Для цього проекту була підібрана тканина Алоба. Оббивка пройшла процес тріплексірованія, під час якого тканину стає тришарової. Крім відмінного зовнішнього вигляду вона стійка до стирання, а найголовніше, має протипожежні властивості.

Ще один фактор, що збільшує термін служби крісел, – наповнення сидінь – литий формований ППУ. Особливість цього матеріалу в тому, що пінополіуретан виливають спеціально під форму крісла. Такі сидіння використовують в автомобільних кріслах.

Номерки місця і ряду золотого кольору прикрашають крісла і дозволяють глядачам легко орієнтуватися в залі.

За доставку і установку крісел в залі відповідали фахівці меблевої фабрики Прем’єра. Ще однією особливістю проекту став плитковий підлогу. Стандартні варіанти – дерево або бетон. Бригада установників має величезний досвід, тому в терміни завершила монтаж крісел в залі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!