1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В оновленому будинку культури...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В оновленому будинку культури...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. В оновленому будинку культури...

В оновленому будинку культури в Таврійську встановлено 177 нових крісел

05.03.2018

У Херсонській області після ремонту відкрився Таврійський будинок культури. Головний міський об’єкт культури використовують для проведення концертів, зборів і міських заходів. Кошти на капітальний ремонт виділено з державного бюджету. Під час реконструкції в залі для глядачів замінили крісла, освітлювальне та акустичне обладнання, в будівлі встановлені системи витяжки та кондиціонування повітря.

Після закінчення ремонту Таврійський будинок культури відвідав народний депутат Верховної Ради Іван Винник, який високо оцінив якість проведених робіт: «У такій зал можна запрошувати навіть зірок світового рівня».

Для залу для глядачів будинку культури меблева фабрика Прем’єра виготовила 177 крісел Севілья. Фігурні декоративні прострочки надають крісел класичний театральний вид. Для будинку культури була обрана спеціальна оббивна тканина бордового кольору. На відміну від звичайних меблевих тканин оббивка зрітелних крісел має підвищені експлуатаційні характеристики зносостійкості.

Дерев’яні підлокітники виконані з масиву цінних порід дерева, покриті захисним шаром лаку. Крісла для глядачів додатково укомплектовані номерками місця і ряду.

Секції крісел встановлені в дерев’яну підлогу з невеликим кутом нахилу. Всі особливості конструкції залу враховуються у виробництві, тому стандартні розміри крісла були скориговані, щоб забезпечити максимальну видимість з усіх рядів залу. Меблева фабрика Прем’єра виконала здала проект “під ключ”: доставку і установку крісел виконали фахівці фабрики.

Щоб отримати інформацію про крісла меблевої фабрики Прем’єра, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами / Viber:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!