1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Школа в Тернопільській області...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Школа в Тернопільській області...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Школа в Тернопільській області...

Школа в Тернопільській області отримала нові м’які крісла для актового залу

22.11.2018

Перед початком навчального року меблева фабрика Прем’єра традиційно отримує велику кількість замовлень на крісла для актових залів шкіл та ВНЗ. Кожне замовлення індивідуальний, так як крісла для глядачів – проектна продукція, в якій враховані особливості та призначення залу. В кінці серпня фахівці фабрики завершили установку крісел в актовому залі середньої школи села Стрілківці Тернопільської області.

Зал розрахований на 132 посадочних місця. Для залу виготовлено 4-місні секції крісел. Секції мобільні: не вимагають кріплення до підлоги. Це дозволяє адміністрації школи прибирати або додавати ряди крісел в залежності від формату заходу.

У проекті використана модель крісел Лідер-Універсал. Ця одна з найпопулярніших моделей для навчальних аудиторій і актових залів. Спинку крісла прикрашає декоративна променеподібні рядок.
Оббивка підібрана під інтер’єр залу. Крісла виконані в спеціальній зносостійкої тканини бордового кольору. Всі крісла оснащені дерев’яними підлокітниками в тонування кольору горіх.

Виготовлені крісла були доставлені в школу в розібраному вигляді. Спинки і сидіння упаковані окремо від металевих стійок з підлокітниками. Така упаковка – гарантія безпеки готових виробів при транспортуванні. Уже в актовому залі школи наші фахівці зібрали крісла в секції.

Дізнайтеся, як замовити крісла для актового залу за телефонами:

+38 093 347-44-00
+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!