1. Главная
 2. |
 3. Новини, нові моделі
 4. |
 5. Заміна крісел для глядачів...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, нові моделі
 4. |
 5. Заміна крісел для глядачів...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, нові моделі
 4. |
 5. Заміна крісел для глядачів...

Заміна крісел для глядачів в будинку культури в Томаківці

05.04.2018

У Дніпропетровській області новий об’єкт, де встановлено 391 крісло для залу від меблевої фабрики Прем’єра. У лютому сільська рада селища Томаківка почав пошуки виробника крісел для глядацьких залів. Завдання – замінити старі крісла в будинку культури. Перед нашими фахівцями стояло завдання – запропонувати крісла, яке задовольняє замовника за якістю і ціновій політиці. За 13 років роботи ми сформували каталог, де представлені крісла всіх цінових категорій. Сільська рада Томаківка зупинив свій вибір на кріслах серії Соната.

За бажанням замовника крісла виконані в оббивці зеленого кольору. Для оббивки ми використовуємо спеціальну меблеву тканину для громадських приміщень. Вона володіє підвищеними експлуатаційними якостями, тому добре підходить для місць з високою відвідуваністю. Будинок культури – головний культурний центр Томаківка, де проходять концерти, збори, засідання.

Щоб глядачі могли легко орієнтуватися в великому залі для глядачів на кріслах встановлені номерки місця і ряду. Під час заходів додатковий комфорт забезпечують дерев’яні підлокітники.

У лютому почався демонтаж старих крісел, які неабияк зіпсувалися після тривалого терміну служби. Коли із залу для глядачів винесли всі меблі, почався косметичний ремонт. Фахівці фабрики приступили до установки крісел після закінчення всіх ремонтних робіт. Спочатку крісла зібрали в стаціонарні секції, а потім встановили згідно з планом розміщення. Фабрика надає 3-річну гарантію на всі крісла нашого виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!