1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 250 крісел для залу...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 250 крісел для залу...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 250 крісел для залу...

250 крісел для залу засідань Національного університету біоресурсів в Києві

15.09.2017

Друга поставка крісел для Університету біоресурсів (НУБіП) в Києві. Цього разу меблева фабрика Прем’єра виготовила партію крісел для залу засідань.

Зал на 250 місць укомплектований кріслами серії Лідер. «Синій» зал отримав свою назву завдяки кольору оббивки меблів. Крісла з відкидними сидіннями виконані в тріплексірованной тканини. Така тканина має три шари. Це збільшує стійкість до стирання і механічних пошкоджень. Оббивка крісел має протипожежні властивості, що дуже важливо для громадських приміщень.

Прем’єра – єдина фабрика, яка використовує технологію тріплексірованія у виробництві крісел для залів. Якість підтверджена європейськими сертифікатами PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2.

У наповненні сидінь використаний литий формований пінополіуретан високої щільності. Цей матеріал не деформується після тривалого впливу і має довгий термін експлуатації. Крісла укомплектовані номерками місця і ряду.

Навчальні корпуси НУБіП знаходяться в Києві, тому фабрика організувала доставку крісел з Харкова безпосередньо в університет. Уже в залі бригада фахівців зібрала і встановила крісла в обумовлені з замовником терміни.
Читайте про інших залах НУБіП, в яких меблева фабрика Прем’єра встановила крісла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!