1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 785 крісел для культурних...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 785 крісел для культурних...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. 785 крісел для культурних...

785 крісел для культурних установ Ужгорода

24.01.2018

В Ужгороді меблева фабрика Прем’єра поставила крісла для кількох навчальних і культурних закладів міста.

У грудні нові крісла були встановлені в Дитячій музичній школі №1 ім. Чайковського. Тут облаштовано зал на 102 посадочних місця. У концертному залі встановлені крісла серії Опера.

Універсальна конструкція дозволяє використовувати крісла для дорослих і дітей. Оббивка виконана в протипожежної тканини теракотового кольору. Дерев’яні підлокітники покриті лаком, який захищає дерево від подряпин.

У грудні також закінчилася установка крісел в Музичному коледжі Ужгорода. 115 крісел Опера в коричневій оббивці. За ГОСТам і вимогам норм пожежної безпеки крісла встановлені секціями з кріпленням в підлогу з урахуванням виходів і відстанню між рядами.

Восени меблева фабрика Прем’єра поставила крісла для двох важливих культурних установ Ужгорода: театру ляльок “Бавка” та палацу культури “Падіюн”.

Глядацька зала лялькового театру розрахований на 178 місць. Основні відвідувачі – юні глядачі шкільного та дошкільного віку. Їх комфорт під час вистав забезпечують невисокі крісла з округлою спинкою. У залі для глядачів театру є ухил підлоги і ступені, тому стандартна висота крісел була змінена, щоб забезпечити хорошу видимість в залі.

Будь-який проект меблевої фабрики Прем’єра – унікальний, так як ми максимально враховуємо особливості конструкції і призначення залів.

Палац культури “Падіюн”

Для головного міського палацу культури Ужгорода виготовлено 390 нових крісел. До цього меблі в палаці культури використовувалася десятки років і мала жалюгідний стан. Великий радісний зал використовують для концертів і міських заходів. Наповнення з литого формованого ППУ захищає сидіння крісел від деформацій після частого використання.

Старі крісла в палаці культури

Надалі планується оснастити кріслами інші культурні та освітні установи Ужгорода та закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!