1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Виготовлено 91 крісло для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Виготовлено 91 крісло для...
 1. Главная
 2. |
 3. Новини, новини фабрики
 4. |
 5. Виготовлено 91 крісло для...

Виготовлено 91 крісло для Районної адміністрації міста Василькова

20.02.2018

Нові крісла встановлені в залі засідань Васильківської районної адміністрації. 91 крісло встановлено стаціонарними секціями з кріпленням в підлогу.

Меблева фабрика Прем’єра вже багато років виробляє крісла для конференц, сесійних і урядових залів найвищого рівня, тому ми знаємо про всі особливості подібних проектів. Так, для районної адміністрації Василькова була запропонована модель крісел Дует із суворим і лаконічним дизайном. Ще одна перевага крісел – широке сидіння і висока спинка.

Призначення залу вплинуло також на вибір кольору оббивки – крісла виконані в стриманому сірому кольорі. Для оббивки спеціально підібрана тканина з високими показниками стійкості до тертя і цветоустойчивости.

Дерев’яні підлокітники кольору горіх забезпечують комфортне рамещеніе відвідувачів під час тривалих засідань. Особливу увагу ми приділили сидінням. Їх наповнення – литий формований пінополіуретан високої щільності. При тривалому використанні сидіння не деформується і швидко повертається до первісної форми.

Щоб дізнатися більше про крісла меблевої фабрики Прем’єра звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

+38 093 347-44-00

+38 093 193-96-97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задать вопрос

Обсудить новый проект

Спасибо за ваше обращение!